برای جواب بدین سوال , فکر کنید که قصد دارید گلاب , عرق نعنا , عرق آویشن یا این که هر عرق دیگری را در منزل داشته باشید . در‌این‌حالت‌ چکار می کنید؟

اولی راهی که به لحاظ شما می‌رسد , این است که با مراجعه به فروشگاههای تراز شهر , تعدادی شیشه از عرقیات گیاهی را خریداری کرده و به خانه می‌آورید و مصرف می‌کنید .

البته آیا تابحال به‌این اعتنا نموده اید که تا چه حد می شود به این عرقیات مطمئن بود؟

آیا از وضعیت بهداشتی ایجاد این عرقیات اطلاع دارید؟ آیا از نو و سلامت بودن عرقیات بازار مطمئن هستید؟

ما برای شما رویکرد دیگری را هم سراغ داریم که علاوه بر این که سبب ساز اطمینان شما از سالم و بهداشت عرقیات مصرفی شما می شود , مزایای زیاد دیگری را هم به ارمغان میاورد . این شیوه , عرق گیر خانگی برقی است!

ساخت عرقیات گیاهی در منزل , علاوه بر این‌که میتواند شما‌را از سالم عرقیات مصرفی تان مطمئن سازد , میتواند عملی مفرح و نشاط و شادی بخش باشد .
دستگاه عرق گیر خانگی

دستگاه عرق گیر خانگی برقی , ابتکار عمل خانم مهندس مهدیه نظام روستا است که در سازمان مالکیت صنعتی ثبت ایجاد شده‌است .

دستگاه عرق گیر خانگی , دستگاهی ارزان بها و با کاربری سهل وآسان است که میتوانید توسط آن , گونه های گیاهان دارویی را در خانه عرق گیری نمایید .

مدام یک کدام از مخارج دارای اهمیت برای عرق گیری در خانه , مبحث آب مورد به کار گیری است . به دلیل آنکه برای تبرید بخار عرق و تبدیل آن به عرق , می بایست آب متعددی مصرف کرد و این مورد منجر غیراقتصادی شدن ایجاد عرقیات در منزل می شود .

این دستگاه عرق گیر خانگی سوای آب فعالیت و با اتصال به زودپز خانگی عمل می نماید و عرقیات مایحتاج شمارا با پرسرعت برای شما ایجاد می نماید .

کالا بدنه دستگاه از ورق پانچ گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای ضد زنگ و پر پیچ و خم داخلی دستگاه از لوله مسی است که محصولی سلامت و کیفیت عالی را برای شما ساخت می نماید .

دستگاه در دو سایز در اختیار شما قرار گرفته است که سایز بزرگ آن با راندمان 1 . 5 لیتر در ساعت عمل می نماید . خوبتر است دستگاه عرق گیر سایز بزرگ را به همراه زودپز سایز بزرگ که حجم 25 لیتر داراست خریداری فرمایید تا سود مطلوبی به شما بدهد .

سایز کوچک دستگاه با راندمان 0 . 5 لیتر در ساعت به همراه زودپز با حجم 8 لیتر هم برای افرادی که نیاز به عرق گیری در حجم کم دارا‌هستند مطلوب است .
دستگاه عرق گیر خانگی کشمش
دستگاه عرق گیر خانگی برقی ( بزرگ )
دستگاه عرق گیر خانگی کشمش گیاهان دارویی
دستگاه عرقگیر خانگی برقی ( کوچک )
روش عمل دستگاه عرق گیر خانگی

دستگاه عرق گیر خانگی با اتصال به زودپز خانگی , توان ایجاد عرقیات را برای شما دارااست . به‌این صورت که شما گیاه متبوع خویش را از عطاری یا این که سبزی فروشی یا این که از درختان و کوه و دشت تهیه و تنظیم کرده و در زودپز قرار می دهید . آن گاه کمی آب روی گیاه ریخته و درب زودپز را می بندید .
دستگاه عرق گیر خانگی کشمش گیاهان دارویی
طریق اتصال دستگاه به زودپز

شیلنگ دستگاه عرق گیر خانگی را به سوپاپ زودپز متصل کرده و زودپز را که روی گاز نهاده اید , گرما می دهید . بعد از تعدادی دقیقه و با جوشیدن آب جانور در زودپز , دستگاه عرق گیر را هم به برق متصل کرده و روشن می‌کنید و خواهید روءیت کرد که عرق گیاه متبوع از روش شیلنگ پایینی دستگاه استارت به بیرون شدن می نماید .

این عرق را می بایست در ظرفی شیشه ای گردآوری نمایید و

چرا باید از دستگاه های گلاب و عرق گیری استفاده نمود

اجزا و مشخصات دستگاه گلاب گیری و دستگاه عرق گیری ساده

خواص عرق های گیاهی و مزیایای استفاده از دستگاه گلاب گیری

عرق ,دستگاه ,خانگی ,گیر ,عرقیات ,زودپز ,عرق گیر ,گیر خانگی ,دستگاه عرق ,می نماید ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگدهی اسفندیار خدایی امتحانات خرداد98 ناگفته های یک موفرفری سرباز کماندار : خاطرات سربازی من فرش ایرانی | فرش ماشینی | فرش کاشان ❣دیار خورشید❣ نوشته های یک حقوق خوان عشق پارسی