جهت توضیحات بی آلایش خیس در زمینه ی طریق تلاش این دستگاه بایستی بگوییم که دستگاه تقطیر خانگی نظیر چرخه جان دار در فضای سبز عملیات خویش را انجام میدهد . به صورتی که خورشید آب مو جود روی مرحله زمین را گرم کرده و قسمتی از آن را به بخار تبدیل می نماید و بخارات در ابرهای تغلیظ شده عده میگردند و در حین مطلوب سرد شده و با بارش باران مجدد به تراز زمین بر می گردند .

بخار ایجاد شده از قسمتی که دارنده کندانسور هست عبور می نماید و دمای خویش را از دست می‌دهد و مجدد به حالت مایع تغییر تحول صورت می‌دهد و در تراز پایان در منتخب به اسم مخزن ذخیره , گردآوری می‌گردد . بعداز این مراحل ها آب مقطری ( تقطیر شده ) که بوجود آمده , فارغ از هرگونه آلودگی نسبت به آب آشامیدنی , خالص می‌باشد . گرمایش در‌این دستگاه میتواند با قرار دریافت کردن روی شعله و یا این که روی اجاق تأمین شود و نیز می‌تواند به صورت برقی باشد .

همان گونه که از اسم دستگاه تقطیر خانگی معلوم است , این دستگاه میتواند با استعمال از عملیات تقطیر اشکال عرقیات , گلاب گیری و ساخت آب مقطر را انجام دهد . این دستگاه در گنجایش های متعدد پباده سازی و ایجاد می شود و اشکال متفاوتی در موضوع های صنعتی و خانگی داراست که درین بخش صرفاً درباره‌ی مثال خانگی این دستگاه توضیحاتی ارائه خوا هیم اعطا کرد . دستگاه تقطیر با تبخیر و سرد کردن مایع عملیات تقطیر را انجام می‌دهد .

درین دستگاه به خاطر گرمایی که بر روی مایعات ( مثلا آب ) داخل این دستگاه اعمال می شود , بعد از آن آب تبدیل به بخار می شود و این فرایند موجب جدا شدن مولکول های آب از سایر مواد ادغام می‌شود . تقطیر بی آلایش : عملیاتی که‌این دستگاه انجام میدهد یعنی تصفیه مایع از روش جزء‌جزء‌کردن مواد , که به آن تقطیر معمولی گفته می شود . تقطیر بی آلایش خویش در دو روش متعدد انجام می شود که به آنان تقطیر آنی و تقطیر قسمتی از به بخشی از میگویند . بیشترین مصرف از این دستگاه غالبا تصفیه کردن عرق نعناع است . عملیات تقطیر در مورد ایجاد محصولاتی مثل گونه های عرقیجات از جمله گلاب ها فرآیندی زیاد کارآمد و لازم هست .

مقاوم های متغیر : این مقاوم ها وقتی که جریان الکتریکی اخذ می نمایند , انرژی گرمایشی ایجاد می نمایند و به طریق مجزا هستند و دارنده لایه های نگهدارنده از کالا فی میباشند و کلاهک های سرامیکی دارا هستند .

لوله سرد کننده آب : لوله های دستگاه تقطیر در واقع مسیر هایی هستند که ماده مو جود در دستگاه از آن‌ها عبور مینماید تا دمای خویش را کاهش و انرژی گرمایی را حذف نماید . جهت توضیح بی آلایش خیس بایستی بگوییم عملیات سردسازی را در دستگاه انجام می‌دهد .

خالق بخار : این بخش کارکرد های متمایز داراست که یک کدام از آن‌ها ذخیره آب جهت تقطیر سازی در دستگاه تقطیر هست . همینطور اسم دیگر این بخش هم تانک جوشان است . بخش ذکر شده مجهز به یک اتصال هیدرولیکی است که در مثال های خانگی به طور معمول از متاع شیشه می‌باشد و آب را بعداز تبخیر شدن مجدد ذخیره می نماید . آفریننده بخار در دستگاه تقطیر دارنده چکیده نظیر منشاء تأمین انرژی می‌باشد که دارنده مقاوم متغیری بر طبق میزان بخار آب به‌وجود آمده و انرژی گرمایی به‌وجود آمده از سوق دهی جریان هست که درهرحال دما را ارتقاء داده و منجر می شود مایع در دمای صد مرتبه سانتی گراد تبخیر شود .

چرا باید از دستگاه های گلاب و عرق گیری استفاده نمود

اجزا و مشخصات دستگاه گلاب گیری و دستگاه عرق گیری ساده

خواص عرق های گیاهی و مزیایای استفاده از دستگاه گلاب گیری

دستگاه ,تقطیر ,آب ,های ,انجام ,بخار ,این دستگاه ,دستگاه تقطیر ,می شود ,بی آلایش ,در دستگاه ,دستگاه تقطیر خانگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هدهد گروه مطالعاتی زمین شناسی و محیط زیست طراحی داخلی دکتراسماعیل شاه نظری Top designers دست نوشته های صادق جِبلی ست پوش خرید کتاب های آموزشی آموزش ICDL در تبریز-آموزش ای سی دی ال در تبریز جزوه دار