دستگاه گلاب گیری , عرق گیری و دستگاه تقطیر صنعتی و خانگی که در سایز های متفاوت ایجاد گردیده اند و گنجایش های متمایز را هم دارا هستند که نیز روی شعله گاز , گرم کننده و اجاق گاز برقی قرار داده میشوند .
1 . دیگ جوش : این دیگ از آلومینیوم تشکیل‌شده و قطر های متفاوتی دارااست . دیگ آلومینیومی از شایسته ترین مواد اول و ضخامت مطلوب می‌باشد .
2 . نصیب بخار : این نصیب هم از فرآورده استنلس استیل به صورت مخروطی ایجاد شده است . درون این نصیب یک ناودان قرار داده شده که بخار پس از سرد شدن داخل آن ریخته می شود و آن گاه در سوی لوله خروجی جهت دهی می شود .
3 . لوله : یک لوله مخروطی صورت در نصیب بیرونی برای خروج قطرات تقطیر یا این که گلاب در حیث گرفته شده‌است .
4 . نصیب سیستم سرمایش بخار : این نصیب هم از مال استنلس استیل هست .
5 . در نصیب کولر هم یک لوله برنجی قرار نهاده شده‌است که به وصل شدن شلنگ آب برای ورود به نصیب کولر تهیه و تنظیم شده‌است . در نصیب دیگر هم شیری برای تهیه خروجی در لحاظ گرفته شده‌است که آب گرم خروجی را تهیه و تنظیم می نماید .
سایز دستگاه ها هم همان گونه که اشاره شد متنوع هست از سایز 1 ( 10 لیتری ) تا سایز 6 ( 70 لیتری ) ایجاد گردیده اند .
درباره با بها این دستگاه ها هم می بایست اشاره کنیم به تناسب سایزی که دارا هستند متغیر می‌باشد امروزه دسته های جدیدی از این فرآورده روانه بازار شده‌است از دستگاه گلاب گیری مسی تا جور های جدیدی که همراه با شعله می باشند تمام این فاکتور ها در بها پایانی جنس تاثیر خواهد گذاشت .
 

چرا باید از دستگاه های گلاب و عرق گیری استفاده نمود

اجزا و مشخصات دستگاه گلاب گیری و دستگاه عرق گیری ساده

خواص عرق های گیاهی و مزیایای استفاده از دستگاه گلاب گیری

نصیب ,هم ,دستگاه ,شده‌است ,های ,لوله ,این نصیب ,در نصیب ,دستگاه گلاب ,گلاب گیری ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
داروهای طبیعی و مکمل مستر بیت کوین | آموزشگاه ارز های دیجیتال boomrun خدمات ماساژ ریلکسی درمانی ملیکه مقالات حسابان کنکور ریاضی خرو آنلاین ( شهرخرو ) دسترسی به پایگاه های علمی لایت باکس عکاسی پرتابل برای یک بار