فروش دستگاه تقطیر , دستگاه عرق گیری خانگی , دستگاه گلاب گیری جهت عرق گیری , گلاب گیری , عرق کشی , گلاب کشی نعناع , گل محمدی و دیگر گیاهان .

برای عرق گیری , گلاب گیری , عرق کشی و گلاب کشی , روش های متفاوتی موجود است که هرکدام واجد شرایط و مشقت های یگانه خودش بوده و انجام آن ها به سادگی میسر نیست , ضمن این‌که همچین کاری مضاعف لبریز دردسر و هزینه بر بوده , نیازمند علم و تخصص در مورد گیاه شناسی وعطاری می‌باشد .

هم اکنون ما دستگاهی پباده سازی و ایجاد کرده ایم که شما با به کار گیری از آن می‌توانید به سادگی و فارغ از نیاز به صرف مخارج جانبی , در هر مکانی بتوانید عرق گیری و یا این که گلاب گیری نمائید .

مکانیزم دستگاه تقطیر بر مبنای تبدیل مایع به بخار است به این مضمون‌ که بعداز جوش وارد شدن ترکیب آب و گیاه بخار حاصله بوسیله نصیب کندانسور دستگاه سرد شده و تبدیل به مایع که به عبارتی عرق هست , می‌گردد .

بخاطر انجام کار به صورت سنتی , عرقی که بوسیله دستگاه تقطیر تهیه و تنظیم می شود عاری از هرگونه آلودگی و میکروب بوده و خالص , واضح و ارگانیک هست .

 

اجزای تشکیل دهنده دستگاه :

دیگ جوش آلومینیمی ضد زنگ : این دیگ نقش مخزن دستگاه را برعهده دارااست و در‌این دیگ آب میریزیم , گیاه مورد نظرمونو قرار میدیم و روی شعله میزاریم . برای خودداری از تماس گرفتن و همینطور برای این‌که عرق عطر نگیرد , مال دیگ از کالا آلومینیمی تشکیل‌شده که دارنده ضخامتی متناسب است . ضمن این‌که این دیگ نوعا از مواد نخستین زیاد مرغوب تهیه و تنظیم شده‌است تا ماندگاری آن بالا برده شود .

نصیب مخروطی تقطیر : باطن این نصیب به صورت مخروط پباده سازی شده , به طوریکه هنگامی بخار سرد نتایج از جوش داخل شدن ترکیب گیاه و آب بدین نصیب می‌رسد , از روش انحنای بالا وارد لوله ناودونی میشود . این نصیب هم از مواد مرغوب استیل 304 ایجاد شده است .

نصیب لوله شیب دار : در سمت راست نصیب مخروطی تقطیر , لوله ای به طریق ناودان پباده سازی شده که عرق خالص حاصله از دستگاه تقطیر از روش مجراهای دورنی , بیرون میشود .

نصیب سرد کننده بخار نتیجه ها از گیاه ( کندانسور ) : در داخل نصیب مخروطی تقطیر , گزیده درنظرگرفته شده که برای سرد کردن بخار نتایج از جوشاندن ادغام آب و گیاه بکار می رود .

یک رمز شلنگی در نصیب سرد کننده بخار تعبیه داده شده که برای ورود آب از روش شلنگ مورد استعمال قرار می‌گیرد , ضمن این که در زیر نصیب مخروطی تقطیر , یک شیر جهت خروج آب گرم شده هم قرار داده شده‌است .

دستگاه تقطیر خانگی , عرق گیری و گلاب گیری در سایزهای قریه لیتری , بیست لیتری , سی لیتری , چهل لیتری , پنجاه لیتری و هفتاد لیتری وجود دارد . ( سفارشات برای سایز های بزرگتر پذیرفته می شود ) .
دستگاه تقطیر , با دارا بودن مکانیزم بی آلایش , پباده سازی و ساختار سنتی و راحت انجام هرگونه عرق گیری , گلاب گیری , عرق کشی و گلاب کشی را فارغ از این‌که شخص انجام دهنده این فعالیت نیازی به علم و علم ها خاصی داشته باشد را به سادگی و پرسرعت ترین زمان ممکن تسهیل بوجود می‌آورد .
طریق خرید دستگاه تقطیر - دستگاه عرق گیری , دستگاه گلاب گیری به صورت حضوری و غیر حضوری قابلیت پذیر است .

رد . البته شایسته ترین خط مش این است که به نشانه استاندارد , مجوزهای وزارت بهداشت , ‌تاریخ مصرف دقت نمایند و خرید از فروشگاه‌های دارای اعتبار را فراموش نکنند . ولی اعتنا به بعضی آیه ها قادر است برای تشخیص مورد به کار گیری قرار گیرد , برای شناسایی متاع سالم می‌توان از این راه‌ها بهره برد :

چرا باید از دستگاه های گلاب و عرق گیری استفاده نمود

اجزا و مشخصات دستگاه گلاب گیری و دستگاه عرق گیری ساده

خواص عرق های گیاهی و مزیایای استفاده از دستگاه گلاب گیری

گیری ,دستگاه ,عرق ,گلاب ,نصیب ,تقطیر ,گلاب گیری ,دستگاه تقطیر ,عرق گیری ,مخروطی تقطیر ,پباده سازی ,نصیب مخروطی تقطیر ,دستگاه تقطیر دستگاه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اخبار شهرستان درگز | Dargaz City News کسب درآمد اینترنتی تحصیل در آلمان shahinsalehi663 نور پردازی و روشنایی وب آموز عیادة هلیا المتخصصة للبشرة و الشعر و التجمیل nezamevazifee نمایندگی لپ تاپ اچ پی در کرج باربری نتسان