دستگاه تقطیر را می‌توانید در میزان های متعدد برای کاربردهای متنوع از مغازه های مجاز انلاین تهیه و تنظیم نمایید . این مغازه با فراهم نمودن طیف وسیعی از دستگاه های تقطیر و گلاب گیری , از مرغوب ترین دستگاه های تقطیر اهل ایران و شایسته ترین برندهای روز عالم , جوابگوی نیازهای متنوع شما خواهد بود .

این مغازه دارنده گونه های متفاوتی از دستگاه های تقطیر در میزان های کم حجم تا مقدار های بزرگ میباشد .

از کوچکترین مقدار ها که برقی هستند و یکی‌از مطلوب ترین ها برای مصرف خانگی یا این که دکان ها می‌باشند .

یکی دیگر از دستگاه های تقطیر که می توان از آن در خانه به کار گرفت دستگاه تقطیر رو گازی می‌باشد که با طرز کارکرد سهل و آسان , می توان از آن در هر وقتی که مایل باشیم استعمال کنیم .

همینطور ما گونه های دستگاه های سایز میانگین و بزرگ را برای مصارف صنعتی به شما ارائه خوا هیم اعطا کرد .

دستگاه گلاب گیری

ولی یک نکته قابل ذکر است که دستگاه تقطیر حتما می بایست منزه و عاری از هر نوع آلودگی باشد .

در صورت پرورش باکتری و قارچ های ریز کیفیت فرآورده به شدت تحت آمده و ممکن است در برخی حالت برای سالمی نیز زیان آور باشد . دستگاه تقطیر دستگاهی است مطلوب برای تصاحب کردن عرقیجات گیاهی , گلاب گیری و آب مقطر و . . که در منزل ها , عطاری و کارخانجات از آن استعمال می شود .

بخاطر اینکه که‌این دکان , دستگاه هایی کیفیت عالی کیفیت خوب را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد , دستگاه های تقطیر و گلابگیری این مغازه دارنده ضمانت 12 ماهه و 5 تا 10 سال سرویس ها میباشد تا آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان بیاورد .

دستگاه تقطیر عرقیجات گیاهی به وسیله دستگاه های تقطیر برقی می توانید سوای نیاز به هیچگونه علم پیشین ندارد . کافی است آب و گیاه مورد نظرتان را درون دستگاه ریخته و مرتبه را تهیه و تنظیم نمائید و چشم به راه ساخت عرق بمانید . بوسیله دستگاه عرق گیری می‌توانید گونه های عرقیجات گیاهی از جمله : گلاب , آویشن , آلوئه ورا , بابونه , برگ گردو , بیدمشک , چهار عرق , دارچین , گردید , پونه و… ایجاد فرمایید .

بوسیله دستگاه های عرق گیر می‌توانید در حضور مشتری عرق گیری نمایید . کسب و کاری پردرآمد برای خویش و خانواده ی خویش ساخت نمائید . اشکال دستگاه های تقطیر و گلاب گیری واردکننده و توزیع کننده گونه های دستگاه عرق گیری / دستگاه گلاب گیری /دستگاه تقطیر/گلابگیری/عرقگیری/عرق گیر خانگی/عرق گیر صنعتی و نصفه صنعتی

در مثال و سایزهای متعدد در سرویس شما گرامیان می‌باشد مطلوب برای تصاحب کردن کلیه مدل عرق و گلاب جهت عطاریها و منازل فارغ از درد رمز و مخارج گذاف , عرقیجات تماما بهداشتی و طبیعی در خانه و عطاری بگیرید و کسب و کاری مالامال سود فعال‌ساز‌ی نمائید .

دستگاه گلابگیری یا این که دستگاه عرق گیری دارنده واشر سیلیکنی نسوز صنعت های غذایی می باشد و دارنده چهار گیره فی نگه دارای است که با مسدود شدن گیره ها هیچ بویی و سیستم گرمایش از دستگاه گلاب گیری بیرون نمی شود و آبندی بی نقص است و نیازی به خمیر تصاحب کردن یا این که پارچه نخی بستن ندارد .

شلنگ آب سرد ( در صورت فقدان آب سرد , باطن محیط کندانسور را با یخ مالامال کرده و شیر دوم را پاره ای گشوده بگذارید . )

را به نصیب شیر پایینی متصل نمائید . در دستگاه گونه کاشان فرقی نمی‌کند کدام یک از رمز شلنگ ها گرم و کدام یک سرد باشد .

دیگ جوش  : این دیگ نقش مخزن دستگاه را برعهده داراست و در‌این دیگ آب میریزیم , گیاه مورد نظرمونو قرار میدیم و روی شعله میزاریم . برای خودداری از تماس گرفتن و همینطور برای این که عرق رایحه نگیرد , متاع دیگ از متاع آلومینیمی تشکیل شده که دارنده ضخامتی متناسب است .

مطلوب برای به دست آوردن تمامی گونه عرق و گلاب جهت عطاریها و منازل سوای درد رمز و مخارج گذاف ,
عرقیجات تماما بهداشتی و طبیعی در خانه و عطاری بگیرید و کسب و کاری لبریز سود فعال سازی فرمایید .
دستگاه گلابگیری یا این که دستگاه عرق گیری دارنده واشر سیلیکنی نسوز صنعت های غذایی می باشد و دارنده چهار گیره فی نگه دارای است که با مسدود شدن گیره ها هیچ بویی و سیستم گرمایش از دستگاه گلاب گیری بیرون نمی شود و آبندی بی نقص است و نیازی به خمیر به دست آوردن یا این که پارچه نخی بستن ندارد .
شلنگ آب سرد ( در صورت فقدان آب سرد , باطن محیط کندانسور را با یخ لبریز کرده و شیر دوم را یه خرده گشوده بگذارید . ) را به نصیب شیر پایینی متصل کنید .

در دستگاه جور کاشان فرقی نمی‌کند کدام یک از رمز شلنگ ها گرم و کدام یک سرد باشد .


محل ورود آب سرد به دستگاه گلاب گیری و دستگاه عرق گیری : در ابتدا نصیب کولر یک لوله برنجی درنظرگرفته شده جهت وصل به شلنگ آب جهت ورود اب به نصیب سیستم سرمایش و در طرف دیگر جهت تهیه و تنظیم آب خروجی شیرآب تعبیه شده است که آب گرم کندانسورراتخلیه می نماید در نصیب بالای دستگاه یک لوله فی شلنگ مثل به چشم می‌خورد که برای ورود آب سرد به دستگاه مورد به کار گیری قرار می‌گیرد و متاع آن آلومینیوم خالص است و دارنده گارانتی ضد زنگ بودن و ضد اکسیده شدن می باشد
بست های محافظ دستگاه گلاب گیری : از فرآورده آلومینیوم خالص و کیفیت خوب فوق العاده بالا برای محافظت نصیب بالایی و پایینی دستگاه درنظرگرفته شده

 

 

 

چرا باید از دستگاه های گلاب و عرق گیری استفاده نمود

اجزا و مشخصات دستگاه گلاب گیری و دستگاه عرق گیری ساده

خواص عرق های گیاهی و مزیایای استفاده از دستگاه گلاب گیری

دستگاه ,های ,گیری ,عرق ,تقطیر ,گلاب ,دستگاه های ,گلاب گیری ,عرق گیری ,های تقطیر ,این که ,عرقیجات تماما بهداشتی ,گذاف عرقیجات تماما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بورسیه تحصیلی دانلود آهنگ جدید چریک انقلاب (خط سرخ) دانلود خلاصه کتاب دانشگاهی پی دی اف pdf یو پی اس کاران pdfha4 مشاور املاک پاسارگاد دکتر حسین خدادادی زندگی لایت پخت غذا به شکل نوین